Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Żabia Wola (pow. grodziski, gm. Żabia Wola), Żabia Wola
Numer: StPr/23/0302
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie zamówień klientów zgodnie ze zleceniami i specyfikacją z użyciem skanera ręcznego, celefoniarki, zgrzewarki, foliarki. Kompletowanie paczek do wysyłki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa skanera ręcznego
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Wytrzymałość fizyczna. Gotowość do pracy w temperaturze -18*C, +3*C, +15*C. Umiejętność obsługi maszyn: celafoniarki, foliarki.

Miejsce pracy:

Żabia Wola

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim