Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Pakowacz
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/23/0639
OBOWIĄZKI:
pakowanie leków i suplementów diety
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Podobne ogłoszenia:

Pakowacz ręczny

- Zasilanie linii produkcyjnej w surowiec, - Ocena wizualna surowca, - Praca na linii polegająca na myciu i krojeniu, - Pakowanie towaru w kartony Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Lokalizacja: Niepiekła

Kompletowanie zamówień klientów zgodnie ze zleceniami i specyfikacją z użyciem skanera ręcznego, celefoniarki, zgrzewarki, foliarki. Kompletowanie paczek do wysyłki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa skanera ręcznego...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Lokalizacja: Żabia Wola (pow. grodziski, gm. Żabia Wola), Żabia Wola

Więcej informacji

Pakowacz

zgodnie ze stanowiskiem pracy /godziny pracy od 07:00-15:00/ Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Lokalizacja: Sierpc